Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Długa

Długa, Borek Szlachecki, małopolskie

  • 670 000 zł
  • 64 m²
  • 10 468,75 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Mazur

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Długa

Długa, Borek Szlachecki, małopolskie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

670 000 zł

64 m²

10 468,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Długa

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

670 000 zł 64 m² 10 468,75 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (10 468,75 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Borek Szlachecki)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m² (powierzchnia użytkowa), zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego bliźniaka w miejscowości Borek Szlachecki (gm. Skawina).

Najważniejsze atuty nieruchomości:
Dodatkowa przestrzeń: Do mieszkania przynależy 35 m² poddasza do adaptacji idealne na biuro, dodatkową sypialnię lub pokój zabaw.
Prywatny ogród: Aż 250 m² terenu zielonego do wyłącznej dyspozycji. (...)

Agent

Paweł Mazur

519 334...

519 334 551

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

519 334...

519 334 551

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy